Dějepisná olympiáda pro 8. a 9. třídy

$article->head

Dne 20. listopadu proběhla na naší škole olympiáda z dějepisu. Tématem letošního ročníku bylo: Dlouhé století se loučí (1880- 1920). Olympiády se zúčastnili čtyři žáci naší školy – dvě osmačky a dva deváťáci, kteří byli maličko ve výhodě – jednalo se o témata, která jsme probírali loni ke konci letošního roku a letos.

A jak to celé dopadlo? Kluci z devítek se výborně připravili a olympiádu zvládli na skoro výbornou – zvládli 70% testu a postupují do okresního kola olympiády v České Lípě. To se uskuteční 18.1. 2020.

Budeme jim držet palce a děvčatům (A. Tiché a M. Vošvrdové) děkuji za účast.

L. Klimentová

 

(zdroj obrázku: http://www.moderni-dejiny.cz/clanek/vznik-csr-vysledek-domaci-a-zahranicni-akce/)

Autor: Mgr. Linda Klimentová
Publikováno: 01.12.2019
Ročník: 2019-2020