Aprílový den

V pátek 1. dubna jsme si naplánovali aprílový den. Těšení a plánování bláznivého účesu nebralo o přestávkách konce. V pátek jsme se na sebe těšili ještě o něco víc než jindy, byli jsme navzájem zvědaví. Účesy byly dokonalé-kohouti na hlavě, vlasy všech barev, culíky, paruky, třpytkové vlasy, copánky. Celý den nás provázela myšlenka Apríla. Luštění, opravování bláznivých vět, hledání opaků, rýmů. Seznámili jsme se s knížkou Aprílová škola od Jiřího Žáčka. Přečetli jsme si pár básniček, nakreslili obrázky, jak si představujeme Aprílovou školu. Zvládli jsme i autoportrét svého účesu. Ve dvojicích jsme měly připravenou aprílovou stezku s 10 úkoly. Splněním úkolů jsme si vyluštili  závěrečnou tajenku. Byl to pohodový, bláznivý a moc suprový den.

Autor: Mgr. Petra Olšarová
Publikováno: 05.04.2022