Výuka žáků v období nouzového stavu v ČR

Vážení rodiče,

vzhledem k vyhlášení nouzového stavu v ČR Vás chceme informovat o postupu školy během nařízeného uzavření základních škol:

• Základní škola je pro všechny žáky s platností od 11. 3. do odvolání uzavřena.
  • Výuka žáků bude probíhat formou samostudia doma, počítáme s Vaší výraznou pomocí. Zadání prací budou učitelé žáků zpočátku posílat zprávou v Bakalářích - Komens, Vám – rodičům. Po zjištění technických možností rodičů a žáků bude možno přejít i k dalším formám internetové komunikace. Škola připravuje bezplatné přístupy do interaktivních učebnic nakladatelství Nová škola (I.st.) a Fraus (II. st.). Dále předpokládáme využití různých vzdělávacích zdrojů na internetu a využití cloudových řešení komunikace. Plnění úkolů je pro žáky povinné. Učitelé zadají práci žákům nejpozději ve středu 18.3.2020.
  • Možné dotazy a připomínky k zadání prací žákům směrujte přímo k jednotlivým vyučujícím, komunikujte s třídními učiteli.
  • Dále opětovně sdělujeme, že uzavřeny jsou: školní družina, jídelna a vnitřní i venkovní sportoviště školy.
  • Postup při potvrzení „Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy" najdete na www.zszakupy.cz.
  • Obědy všem dětem jsou automaticky odhlášeny a po zrušení uzavření školy budou opět automaticky přihlášeny.
  • Kancelář školy funguje po celou dobu uzavření školy – kontakty: 487 883 843; skola@zszakupy.cz.

Děkujeme za toleranci, pomoc a spolupráci – všichni jsme v této situaci poprvé.

Mgr. Čestmír Kopřiva, ředitel ZŠ a MŠ

Publikováno: 15.03.2020