Školní akademie 2024

$article->head

V úterý 14. května se konala školní akademie. Opět vystupovaly pouze liché ročníky. I přesto byla účast diváků vysoká a kulturní sál byl zcela zaplněn.
Vystoupení byla žánrově velmi pestrá – večerníčkové postavičky z 1.A, včeličky z 1.B, tanečníci z 3.A, temperamentní bubeníci 3.B, zpěváčci lidových písní z 5.A, taneční vystoupení zaměstnanců školy v provedení 5.B, vyučovací hodina v 7.A, cirkusové představení 7.B. Vystoupily také tanečnice ze ZUŠ Mimoň pod vedením Gabriely Brázdové a náš taneční kroužek pod vedením paní učitelky Řehořkové. Naši deváťáci se rozloučili ve velkém stylu – 9.A představením Sněhurka a její setkání s orientačními běžci a 9.B si temperamentně zatančila ve stylu popelářů.
Kromě účinkujících patří také velký dík vyučujícím, kteří s dětmi všechna ta představení nacvičili. Děkujeme i všem pomocníkům, rodičům a samozřejmě také vedení města.

 

Připojené fotografie

Autor: Mgr. Jaroslava Neumannová
Publikováno: 20.05.2024
Ročník: 2022-2023