Sazka olympijský víceboj

$article->head

Sazka Olympijský víceboj – odznak všestrannosti, je největší školní sportovní projekt v České republice. Je určený základním školám a odpovídajícím ročníkům víceletých gymnázií. Naše škola je již tradičním pořadatelem okresních kol těchto vícebojů.
Letošní ročník proběhl ve středu 10.4.2019 v našem sportovním areálu za účasti 121 závodníků z pěti škol. Hlavním cílem víceboje je všestranný sportovní rozvoj žáků. Ať už to jsou děti, které pravidelně sportují, ale mohou být vedeny v klubech jednostranně, nebo děti, které nesportují ve volném čase vůbec. Chceme dětem ukázat, že když se budou trochu věnovat tréninku, zlepší se jejich schopnosti. Hlavním cílem je tedy sledování pokroků dětí. Projektu se věnujeme celoročně v hodinách tělesné výchovy a tato postupová soutěž je vyvrcholením naší přípravy. Družstvo žáků naší školy vybojovalo krásné druhé místo v okresním kole a zajistilo si postup do krajského kola. Výsledky najdete zde.

Připojené fotografie

Autor: Mgr. Čestmír Kopřiva
Publikováno: 11.04.2019
Ročník: 2018-2019