Slavnostní přivítání žáků prvních tříd

$article->head

Přivítání našich prvňáčků

V úterý 1. září se uskutečnilo ve školní jídelně slavnostní přivítání prvňáčků. Kluci a holčičky se zvědavostí, natěšením, možná trochu i s obavami přicházeli ráno se svými rodiči do naší školy. Ve školní jídelně je jako první přivítal pan ředitel školy, poté několik slov pronesl pan starosta města a pak už si své prvňáčky zvaly k sobě třídní paní učitelky. Každý prvňáček prošel nejprve kouzelnou slavnostní bránou, která ho proměnila na školáka a od své paní učitelky dostal medaili školáka a školní potřeby, které pro žáky 1. tříd zakoupilo Město Zákupy. Poté žáci odešli se svými třídními učitelkami do tříd. Do 1. tříd nastoupilo 33 nových prvňáčků.
Přejeme našim prvňáčkům ať se jim u nás ve škole líbí a ať se do školy pokaždé těší.

 

Připojené fotografie

Autor: Mgr. Jaroslava Neumannová
Publikováno: 04.09.2020
Ročník: 2020-2021