Okresní kolo olympiády z anglického jazyka

$article->head

Okresní kolo se konalo ve čtvrtek 21. 2. 2019 v DDM Libertin v České Lípě. Naši školu reprezentovali ze sedmých tříd B. Pátková a D. Štefan a z deváté třídy M. Veselý. Děti musely nejprve zvládnout poměrně dlouhé poslechové cvičení, poté si losovaly čísla pořadí pro ústní zkoušku. Naši žáci si vylosovali pěkná témata: Cultural life, My town or village a My family. V kategorii I. A - 6. a 7. tříd byl maximální počet bodů 75. Blanka Pátková se svými 73 body získala úžasné 3. místo. Daniel Štefan obsadil pěkné 21. místo. V kategorii II. A - 8. a 9. tříd se Míra Veselý dostal se 103 body na skvělé 4. místo. 3. místo mu uteklo o jediný bod. Všem třem našim žákům gratulujeme a děkujeme jim za výbornou reprezentaci naší školy.

Autor: Mgr. Klára Bartošová
Publikováno: 23.02.2019
Ročník: 2018-2019