Návštěva poslankyně ČR

V pondělí 25.9. se setkali na naší škole představitelé dvou parlamentů. Parlament České republiky zastupovala poslankyně Jarmila Levko a žákovský parlament zastupovali parťáci. V úvodu setkání parlamenťáci seznámili paní poslankyni se svou činností a svými akcemi. V druhé části setkání proběhlo kolo otázek a odpovědí. My parlamenťáci jsme se na paní poslankyni skvěle připravili. Ale velmi jsme ocenili to, že se na nás skvěle připravila i ona. Jednak si pro nás připravila pracovní list „Co víme o Parlamentu ČR“  (a byla velmi překvapena našimi znalostmi), a také se zapojila do naší parlamenťácké akce „Druhý život knih“, kdy nám přinesla knihy do našich knihovniček na chodbách školy.  Setkání  proběhlo za účasti představitelů města Zákupy a vedení ZŠ a MŠ Zákupy.

Autor: Mgr. Marcela Kopřivová
Publikováno: 02.10.2023