Inaugurace členů Žákovského parlamentu

Slavnostní inaugurace členů ŽP

V úterý 4.10.2022 se v posluchárně školy od 16:00 hodin uskutečnila slavnostní inaugurace členů žákovského parlamentu, kteří byli zvoleni ve volbách 24. června 2022. Slavnostní akce proběhla za účasti vedení města Zákupy  - pana starosty Radka Lípy a pana místostarosty  Jaroslava Hajdů, za účasti vedení školy – pana ředitele Čestmíra Kopřivy, paní zástupkyň ředitele Jaroslavy Neumannové a Lindy Klimentové, za účasti pedagogického sboru a za výrazné účasti rodičů členů ŽP. Celkem bylo slavnostně jmenováno 51 členů. Inaugurací provázely koordinátorky ŽP – paní učitelky Marcela Kopřivová a Pavlína Vytisková, dále nově zvolená předsedkyně ŽP Lillian Samková a dvě místopředsedkyně Pavla Pelčáková a Kristýna Synková. Během slavnostní akce byly rodičům představeny i uskutečněné akce za uplynulé období činnosti ŽP, rodiče si mohli zkusit zahrát i ledolamky a někteří rodiče nám pomohli i s přípravou malého pohoštění. Celá akce se dle ohlasů a usměvavých tváří povedla a my jsme na naše parlamenťáky moc pyšní!

Autor: Mgr. Jaroslava Neumannová
Publikováno: 04.10.2022