Pololetní přespávačka

Třída 2.A zažila z pondělí na úterý pololetní přespávačku, která byla dárkem pod stromeček.

Dopoledne jsme si společně upekli dobroty na snídani a navečer se sešli, abychom si užili spoustu zábavy. Po škole byly rozmístěny úkoly, které ve dvojicích plnili – sportovní, logické i na obratnost. Následovala diskotéka a opět hry. Nejvíce se však všichni těšili na stezku odvahy. Ta opět vedla po škole a díky strašidlům byla opravdu dobrodružná. Všichni se vraceli rozesmátí, nikdo se nebál nebo jen malinko.

Posledním úkolem bylo najít ve škole paní učitelku. Po rozdání vysvědčení, pochvaly a medaile následovala pohádka na dobrou noc a druhý den kino jako odměna za práci v 1.pololetí.

Děkuji za pomoc Andree Lamatové a klukům z mé bývalé třídy - Máťovi, Martinovi a Kubovi.

Autor: Mgr. Kateřina Řehořková
Publikováno: 01.02.2023