Čertovský den

Již při vstupu do potemnělé třídy byla cítit síra. Při svitu svíčky byly vidět ponožky zavěšené na oknech a v nich dárek a vzkaz od Čertice. Tento rok se objevila i druhá Čertice, která se snažila děti trochu postrašit.

Aby si děti odměnu zasloužily, musely splnit několik úkolů. První bylo počítání, druhý úkol bylo zhlédnout mikulášský příběh a pak pracovat s textem a odpovídat na otázky. Ve dvojici se s tím zhostili všichni velmi dobře. Radost přišla, když jsme šli na počítače, ale i tam jsme poctivě pracovali - čeština, matika, prvouka.

Po návratu zpět došlo i na písničku a čertovský tanec. Pak ještě minidiskotéka a soutěž, kdo se dostane nejrychleji do pytle a z pytle. Ve dvojici došlo na skvělou spolupráci.

Čertice Kačule rozdala Vysvědčení za plavecký výcvik a nakonec jsme se podívali i do ponožek. Všem se dárek i vzkaz líbil a den jsme si parádně užili.

Autor: Mgr. Kateřina Řehořková
Publikováno: 10.12.2022