Kormidlo

Ahoj, milý neznámý dárce,

děkujeme za krásný dopis a dárek. Kormidlo je to poslední,  co nám chybělo – záchranný kruh máme, kapitánskou čepici máme, pádlo máme, kotvu máme, provaz máme, lodní pytle máme, lodní truhlu máme, lodní láhev máme, jen to kormidlo chybělo.  Kormidlo pokřtíme, až budou všechny děti ve třídě, začínáme být totiž nemocní. Poprosíme pana školníka, aby nám to krásné kormidlo vyvěsil. Zatím vedeme debatu, kam ho pověsíme. Dnes jsme tu měli návštěvu ze 4. A,  které se naše kormidlo také moc líbilo. Kormidla si moc ceníme a doufáme, že nám pomůže doplout bezpečně na pevninu jménem PRÁZDNINY a 6. TŘÍDA,  a že pomocí tohoto kormidla, zvládneme celý poslední společný školní rok.

Ještě jednou děkujeme za dárek a snad rozluštíme záhadu, kdo jsi ty, který nám připravuješ taková milá a krásná překvapení.

plavci z 5. B a Ďábelská Zelda

Přejeme chuť do dalšího překvapení.

Autor: Mgr. Marcela Kopřivová
Publikováno: 14.11.2021