Týden úsměvů

Dne 4.10. začal TÝDEN ÚSMĚVŮ a skončil 8. 10.

Každá třída měla vymyslet vtipy a vybrat dva Každý den se ve školním rozhlase řekla věta o smíchu, úsměvu. A pak se říkaly vtipy. Například: „Blondýna má v hlavě mozkožrouta. A víte, co ten mozkožrout dělá? Trpí hlady.“ Nebo „ Pepíček se ptá maminky. Maminko, proč máš šedivé vlasy? No, Pepíčku to mám z tebe, jak zlobíš. Aha, tak to jsi musela babičku hodně zlobit." V rozhlase četla vtipy Amálka Soušková  a Lea. Obě jsou to parlamenťačky. 5. B měla taky žlutý papír, na který napsala vzkaz pro rodiče na třídní schůzky, ale takový, který by na tvářích rodičů vyloudil úsměv. A rodiče zase na oplátku na třídní schůzce napsali vzkaz svým dětem, který si ráno přečetly a měly na tvářích taky úsměvy. Po celé škole byly rozmístěny papírky se SMAJLÍkY, kterými jsme měli obdarovávat druhé a vyloudit na nich úsměv.

Děkujeme všem, kterým se podařilo někoho rozesmát a i těm, kteří se uměli smát.

zapsal Míla, kronikář 5.B

Autor: Mgr. Marcela Kopřivová