Informace k závěru školního roku v MŠ

Vážení rodiče,

ráda bych Vás informovala o organizaci závěru školního roku.

1) Domácí vzdělávání předškoláků - třída C Broučci

Každý týden přidáváme nové téma, kde máte pro děti připravené pracovní listy, náměty na tvoření, čtení příběhů a pohádek. V případě zájmu o další pracovní listy nebo náměty neváhejte kontaktovat třídní učitelky. Byly bychom rády za zpětnou vazbu, můžete nám na e-mail (skolka@zszakupy.cz) zaslat fotografie, jak děti doma pracují nebo jejich výrobků.

2) Prázdninový provoz mateřských škol

MŠ Školní : přerušení provozu 27. 7. 2020 - 14. 8. 2020

MŠ Nové Zákupy : přerušení provozu 1. 7. 2020 - 14. 8. 2020

Nadále platí, že děti z MŠ Nové Zákupy mohou docházet do MŠ Školní.

3) Stanovení úplaty za předškolní vzdělávání na prázdninový provoz

Stanovení úplaty platí pro obě MŠ.

Červenec - provoz MŠ přerušen od 27. 7. 2020 - 5 dní, výše úplaty zůstává v plné výši 300,-Kč

Srpen - přerušení provozu MŠ od 1. 8. do 14. 8. 2020 - 10 dní, výše úplaty činí 157,- Kč

4) Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí na školní rok 2020 / 2021

Schůzka se bude konat v pondělí 22. 6. 2020 od 16 hodin ve školní jídelně (vchod po schodech přes terasu).

5) Rozloučení s předškoláky

Milí Broučkové, těšíme se na setkání s Vámi, abychom se mohli vzájemně rozloučit a předat Vám dárečky na památku. Přijďte v úterý 30. 6. kdykoliv během dne mezi 9 a 15 hodinou.

6) Do konce školního roku jsou zrušeny všechny akce. Proto žádáme rodiče, kteří si stále nevyzvedli přeplatek finančních částek a věci dětí, aby tak učinili co nejdříve.

Přeji Vám všem krásné léto  smiley                                                                         Eva Šefčíková, vedoucí učitelka

Autor: Eva Šefčíková
Publikováno: 09.06.2020