Přespávačka

Třetí třída se ponese v duchu rytířů, princezen, hradů, zámků aj. A tak jsme se sešli na našem zákupském zámku a v jeho útrobách došlo ke slavostnímu pasování. Přítomni byli i rodiče, kteří následně měli splnit několik úkolů. Odměněni byli medailemi. Po malém občerstvení nás rodiče opustili a my jsme se podívali do pohádkového podzemí. Navečer jsme se vypravili do školy, kde jsme již měli věci připravené na přespávačku. Děti se vždy nejvíce těší na noční stezku odvahy. I tentokrát se dočkaly. Za úkol bylo najít čtyři děvčata, která měla u sebe písmenko a z toho složit slovo. Protože již byla tma, nebylo to nic jednoduchého a malinko se i strašilo. Všichni se náležitě vyřádili a chtěli jít ještě jednou. Moc děkuji za pomoc Adélce, Zuzce, Elišce a Nikolce a také za trpělivost a výdrž. Také děkuji mamince Markétky za možnost uskutečnit akci na zámku a některým maminkám, které poslaly upečené dobroty. My jsme si upekly bábovky, takže hladem nikdo netrpěl. Byla to skvělá akce, tak zase někdy.

Autor: Mgr. Kateřina Řehořková
Publikováno: 18.10.2018