Vystoupení v DPS

Naše třída navštívila seniory v Domě s pečovatelskou službou a následně v nemocnici na oddělení LDN, aby je před Vánoci potěšila a připravila si pro ně vystoupení. Děvčata z naší třídy navštěvují i taneční kroužek, takže se nezastavila. Ale to jim nevadilo a užily si to. Kluci se ale také snažili. Nejvíce se tančilo, hlavně na pohádkové motivy, také zazněly Škoda lásky, Jen pro ten dnešní den, tancovalo se i při zpěvu Hany Zagorové. Děti také zarecitovaly básničky na téma zima a zazpívaly si spolu se seniory.

Babičkám a dědečkům děti vyrobily malé sněhuláčky, aby jim udělaly radost a zanechaly jim něco na památku.

Setkání byla krásné, emotivní a ukáply i slzičky dojetí. Za milé přijetí děkujeme a budeme se těšit na příští setkání.

Autor: Mgr. Kateřina Řehořková
Publikováno: 17.12.2023