Trojboj všestrannosti

31. května se v České Lípě na velkém stadionu uskutečnilo okresní finále Trojboje všestrannosti.

Každá škola mohla nominovat z každého ročníku 1. stupně 3 dívky a 3 chlapce. Z naší školy odjelo tedy celkem 30 dětí, které změřily své síly v běhu na 60 m, v hodu kriketovým míčkem a ve skoku do dálky s dalšími závodníky z celého okresu. A naši sportovci se opravdu moc snažili. Pět dětí z naší školy se probojovalo do krajského kola (Aneta Hůlková, David Středa, Veronika Rychnovská, Šimon Potoczký a Miroslav Pátek).

Krajské finále se konalo už v úterý 6. června na atletickém stadionu v Turnově. Přestože se závody uskutečnily za deštivého počasí, naši žáci podali velmi pěkné atletické výkony a dokonce měli možnost se setkat s českým reprezentantem Adamem Sebastianem Helceletem, po kterém se celý závod jmenuje.

Děkujeme všem závodníkům, kteří reprezentovali naši školu na okresním i krajském finále a přejeme jim mnoho dalších sportovních úspěchů.

Autor: Mgr. Ludmila Mitáčová
Publikováno: 12.06.2023