Tajný výlet

V tomto školním roce se naši žáci z 2. stupně zapojili do odměnového systému Máš žolíka. Za bezproblémové chování a přípravu na vyučování dostali za každý měsíc od září do května 2 žolíky. Ty mohli následující měsíc využít k vymazání špatné známky. Druhou možností bylo si žolíky schovat a za plný počet se zúčastnit  Tajného výletu. A tak se i stalo. V pondělí 24. června se sešlo 16 žáků před školou a vyrazili jsme na vlak. Při jízdě do České Lípy se už žáci dozvěděli, že cílem je Mladá Boleslav. Tam jsme prošli zábavnou a poučnou Metalovou stezku, navštívili Minizoo, Muzeum Škoda a dobře poobědvali v  nákupním centru Bondy.

Ve zdraví jsme se všichni vrátili a věříme, že účastníků za odměnu bude příští rok ještě více.

Květa Kňobortová

Autor: Mgr. Květa Kňobortová