Sportovní den školy

$article->head

Sportovní den školy

V pondělí 27. září se uskutečnil již 30. ročník Sportovního dne školy. Zahájení dne proběhlo na stadionu Emila Zátopka v 8:00 hodin. Poté se všichni žáci rozešli v rámci ročníků na připravená stanoviště. Všichni žáci si změřili své síly v disciplínách: trojskok, hod medicinbalem, běh na 60 m, v časovém limitu 2 minut přeskoky přes švihadlo, sedy-lehy a kliky. Žáci I. stupně si jako sedmou disciplínu zaběhli dle ročníků od 200 m do 400 m, žáci II. stupně měli jako poslední disciplínu driblink v časovém limitu 2 minuty.

Sportovci se snažili podat na stadionu co nejlepší výkony, vzájemně si fandili, radovali se ze svých výkonů. Po delší sportovní odmlce si všichni tento den bezvadně užili.

Připojené fotografie

Autor: Mgr. Jaroslava Neumannová
Publikováno: 29.09.2021
Ročník: 2021-2022