Slavnostní přivítání prvňáčků

$article->head

Přivítání našich prvňáčků

V pondělí 4. září se uskutečnilo v zahradě naší školy slavnostní přivítání prvňáčků. Kluci a holčičky se zvědavostí, natěšením, někteří trochu i s obavami přicházeli ráno se svými rodiči na školní zahradu.

Jako první přivítal rodiče s dětmi pan ředitel školy Čestmír Kopřiva, poté pronesl svá slova pan starosta města Radek Lípa. Pak už si své prvňáčky začaly zvát k sobě třídní paní učitelky Irena Izerová a Ludmila Dvořáková. Každý prvňáček byl nejprve ošerpován, poté prošel kouzelnou slavnostní bránou, která ho proměnila na školáka a obdržel tašku se školními potřebami, které pro žáky 1. tříd zakoupilo město Zákupy. Zároveň byl každý prvňáček vyfocen ve fotokoutku a rodiče si mohli domů ihned odnést fotografie.

Do 1. tříd nastoupilo 41 nových prvňáčků.

Přejeme našim prvňáčkům, ať se jim u nás ve škole líbí a ať se do školy pokaždé těší.

Připojené fotografie

Autor: Mgr. Jaroslava Neumannová
Publikováno: 04.09.2023
Ročník: 2022-2023