Slavnostní předávání vysvědčení vycházejícím žákům 9. tříd

$article->head

Ve čtvrtek 25.6. odpoledne se zaplnil sál Kulturního domu v Zákupech. Konalo se slavnostní předávání vysvědčení vycházejícím žákům devátých tříd. Akce se konala za přítomnosti vedení města, vedení školy, paní učitelek, žáků a jejich rodičů, prarodičů, sourozenců...Naši žáci devátých tříd si slavnostně převzali v "záři reflektorů a fotoaparátů" na pódiu závěrečné vysvědčení, květinu a drobné dárečky od města a školy. I přes horké počasí si všichni akci užili v příjemné atmosféře, zvláště pak naši "deváťáci".

Přejeme všem krásné prázdniny!!!

 

Připojené fotografie

Autor: Mgr. Jaroslava Neumannová
Publikováno: 26.06.2026
Ročník: 2025-2026