Poděkování Charity Česká Lípa

$article->head

V pátek 6. ledna 2023 jsme se stali součástí největší dobrovolnické akce v České republice, která již 23 let pomáhá získávat finanční prostředky tam, kde jsou potřeba. Letošní rok byla vykoledována rekordní částka 265 929 Kč.  Touto částkou všichni zúčastnění pomohli podpořit provoz školního svozu zdravotně hendikepovaných dětí do školy a ze školy, který na Českolipsku a Novoborsku provozuje od roku 2007 Charita Česká Lípa dvěma dodávkovými vozy ve třech pravidelných svozových linkách. Tato služba je
v našem regionu unikátní, je přímo závislá na podpoře od veřejnosti a aktuálně ji využívá 25 dětí z našeho regionu, kterým poskytuje pocit samostatnosti a jejich rodičům pomoc.

Naše Základní škola a Mateřská škola Zákupy obdržela srdečné poděkování za nadšené, krásně zpívající koledníky a za uspořádání sbírky. Celkem jste vy všichni – děti, žáci, učitelé, zaměstnanci školy a rodiče přispěli krásnou částkou 7 609,- Kč!

Děkujeme.

 

Autor: Mgr. Jaroslava Neumannová
Publikováno: 30.01.2023
Ročník: 2022-2023