Mimořádné opatření MZČR od 25.2.2021

MZČR vydalo nové mimořádné opatření, ze kterého vyplývá, že všechny osoby ve školách (žáci, pedagogové i nepedagogové) jsou povinni při pobytu uvnitř budovy školy nosit buď respirátor, nebo lékařskou roušku.  Opatření je platné od 25.2.2021, ale pro žáky platí výjimka a do 28.2.2021 mohou nosit roušky látkové.

Od pondělí 1.3.2021 bude tedy nutné, aby všichni žáci 1. a 2. tříd byli do školy vybaveni lékařkou rouškou (příp. respirátorem), nelze již využívat látkovou roušku.

Jsme připraveni v pondělí a případně v úterý dětem, které tyto typy roušek mít nebudou, je dát před vstupem do školy. Prosíme Vás však do dalších dnů, abyste je dětem opatřili.

Zároveň jednáme se zřizovatelem, který přislíbil darovat žákům určité množství roušek.

Děkujeme za pochopení. Přejeme všem pevné zdraví.

Mgr. Čestmír Kopřiva

Publikováno: 24.02.2021