Mikulášská sbírka dorazila k dětem

$article->head

Mikulášská sbírka dorazila k dětem

Předáváme zprávu od čertů, kteří předávali dárky ze sbírky pro Dětský domov, do které jste se vy jako rodiče a vaše děti zapojili.

Citujeme:

Peklu zdar přátelé,
dnes jsme s naší družinou navštívili Dětský domov v České Lípě.
Chtěli bychom poděkovat městu Zákupy, týmu kvality Grammer Automotive v České Lípě, dětem ze základní školy v Zákupech a vám všem dobrým lidem, kteří jste nějakým způsobem přispěli do sbírky pro Dětský domov, sešlo se toho opravdu hodně. Děti měly ohromnou radost. Nečekaly, že je letos navštíví Mikuláš s čertem a už vůbec netušily, že dostanou takovouto nadílku. Moc vám za všechny dárky děkují a na oplátku každému nakreslí obrázek. Pro nás je největší odměnou radost a úsměv, kterým nás děti při odchodu odměnily.

Ještě jednou veliké DÍKY

Připojené fotografie

Autor: Mgr. Jaroslava Neumannová
Publikováno: 08.12.2022
Ročník: 2022-2023