McDonald's Cup - fotbalový turnaj.

$article->head

Tento týden proběhl na stadionu Emila Zátopka fotbalový turnaj McDonald's Cup, kterého se celkem zúčastnilo 24 týmů z různých škol a samozřejmě i týmy z naší školy. V úterý hráli malí fotbalisté z 1. - 3. tříd a skončili na krásném třetím místě. Ve čtvrtek se utkali naši starší fotbalisté ze 4. - 5. tříd a umístili se na úžasném druhém místě. Zápasy byly velmi napínavé, ale našim sportovcům pomohli i fanoušci z ostatních tříd, kteří hlasitě skandovali a fandili. Děkujeme všem sportovcům za účast a těšíme se na příští rok.

Složení týmů:

1. - 3. tř.: Tadeáš Vinš, Karolína Dostálová, Jakub Březina, Ondřej Štummer, Vincent Balek, Rostislav Sukovatý, Tom Gabriel, Dominik Vejtruba, Michal Švarc, Marian Červený, Jonáš Pinc, Marek Jenšovský, Šimon Potoczký

4. - 5. tř.: Jan Dvořák, Míša Do Minh Vu, Adam Přibyl, Dan Vejtruba, Jaroslav Lobl, Vojta Židlický, Jan Alois Dvořák, Richard Adamec, Aleš Rychnovský, Zdeněk Žák

Připojené fotografie

Autor: Mgr. Ludmila Dvořáková
Publikováno: 11.05.2023
Ročník: 2022-2023