McDonald's Cup, 1.-3. třídy

$article->head

V pátek 26. dubna se nejmenší  fotbalisté z 1. - 3. třídy konečně dočkali turnaje, na který se dlouho těšili. Mc´Donalds´Cup je mezi dětmi opravdu velmi oblíbený. Letos se „Mekáč“  konal na umělé trávě na hřišti Arsenálu v České Lípě, kde na nás čekaly ve skupině 4 týmy – Mimoň, Dubá, Slovanka a Pátova. Vstup do turnaje se našim chlapcům opravdu povedl a nad Slovankou zvítězili 3:0. S Mimoní, která nakonec skupinu vyhrála, jsme remízovali 3:3. Remízu chlapci uhráli i s Pátovou a Dubou porazili dokonce 4:0. Celý turnaj byl pro náš tým napínavý až do posledního zápasu, kdy jsme doufali, že postoupíme do finále. Nakonec jsme skončili o jeden gól druzí a mohli jsme se radovat ze stříbrných medailí, které chlapci společně s diplomem a malým dárkem obdrželi na závěrečném nástupu.

Moc děkujeme J. Březinovi, T. a M. Vinšovi, V. Pavelkovi, O. Štummrovi, F. Havlíkovi. A. Schillerovi,

M. Jiroušovi a T. Gabrielovi za velikou snahu, bojovnost a výbornou reprezentaci naší školy.

Poděkování patří také trenérovi panu Vinšovi za skvělé vedení týmu a manželům Štummerovým a panu Gabrielovi za organizační pomoc a podporu.

Připojené fotografie

Autor: Mgr. Ludmila Mitáčová
Publikováno: 30.04.2024
Ročník: 2022-2023