Distanční výuka- Malba do sněhu 3.A a 3.B

$article->head

Distanční výuka- Malba do sněhu 3.A a 3.B

Konečně napadlo a tak nás napadlo, že sněhovou nadílku nevyužijeme pouze k bobování či sáňkování, nabízela  se i stavba sněhuláka. My se však rozhodli pro netradiční způsob využití sněhu a to -  pro výtvarničinu.  A tak jsme malovali přírodními barvami vše, co nás napadalo a  inspirovalo. Svoji kreativitu jsme prokázali nejenom malováním, ale i tím, že jsme dokonale využili pobyt na čerstvém vzduchu a rozvíjeli i své pohybové dovednosti.
A jak se nám to povedlo?  Posuďte sami a navštivte galerii třídy 3. A a  3.B. Inspirovali jsme i Vás? Tak pospěšte a vyrobte si svou vlastní barvu dle přiloženého návodu.
Návod: vodu v Pet lahvi obarvi ( např. kurkumou, červenou řepou, potravinářskou barvou…), do víčka udělej dírku a „štětec“ na malování je hotový.

Marie Míchalová

Připojené fotografie

Autor: Mgr. Marie Míchalová
Publikováno: 28.01.2021
Ročník: 2020-2021