Zahájení školního roku 2024/2025

Milí rodiče,

ve školce skončily poslední přípravy k zahájení nového školního roku, který nám začíná v pondělí 2. 9. 2024. Věřím, že i ten letošní školní rok nám přinese spoustu pozitivních a dojemných okamžiků. Bude určitě i nějaké to trápení a možná i slzičky, ale to k životu patří a my i vy jen musíme naučit děti zpracovat i tyto nepříjemné emoce a ukázat jim, že i když je na nebi mráček, sluníčko vždycky vyjde.

Přeji Vám krásné dny smiley

Informace k zahájení školního roku 2024/2025

• Rozpis rozdělení dětí do tříd na hlavních dveřích.
  • Po příchodu k MŠ zazvoňte na příslušnou třídu dle rozpisu zvonění na dveřích MŠ. Ohlaste se jménem dítěte do mikrofonu. Učitelka Vám poté otevře telefonem. NEVPOUŠTĚJTE DO MŠ NIKOHO JINÉHO!
  • Děti třídy B a C si boty a bačkory nechávají v přízemí v botníkách, šatny mají v patře.
  • Dítě předávejte učitelce do třídy až po použití WC a řádném umytí rukou.
  • Nedávejte dětem do MŠ hračky.
  • Děti s příznaky respiračního onemocnění do MŠ nepřijmeme.
  • Pokud má dítě alergii, přineste potvrzení od lékaře.
  • Při vyzvedávání dítěte (po obědě i po odpolední svačině) opět zvoňte na příslušnou třídu dle rozpisu na dveřích MŠ.
  • Na 1. pololetí vybíráme balíček papírových kapesníků.
  • Výše Úplaty za předškolní vzdělávání činí 400 Kč a ceny stravného zůstávají stejné.

RODIČOVSKÁ SCHŮZKA se bude konat ve čtvrtek 5. 9. 2024 v 16 hodin ve třídě C

Autor: Eva Šefčíková