Olympiáda z anglického jazyka

$article->head

Dne 12. 2. 2019 proběhlo školní kolo olympiády z anglického jazyka. Olympiády se zúčastnilo 13 žáků z druhého stupně. Děti si vybraly téma a po přípravě mluvily 10 minut na dané téma před porotou. Témata pro 6. a 7. ročníky: My family (moje rodina), My school (moje škola), My daily programme (můj denní program), My town and village (moje město a vesnice) a Hobbies (zájmy). 8. a 9. ročníky měly ještě navíc témata: Weather (počasí), English speaking countries (anglicky mluvící země), Cultural life (kulturní život), Holidays (prázdniny) a Healthy lifestyle (zdravý životní styl). Děkujeme všem účastníkům za předvedení znalostí z anglického jazyka. Tři děti budou naši školu reprezentovat v okresním kole. 

Autor: Mgr. Klára Bartošová
Publikováno: 13.02.2019
Ročník: 2018-2019