Domácí výuka - Anglický jazyk

$article->head

Náročnou disciplínou pro domácí výuku je beze sporu cizí jazyk. Naši žáci se s tím ale perou více než statečně. smiley Pracují s učebnicí, vyplňují cvičení v pracovním sešitě, sledují videa na youtube, poslechová cvičení poslouchají v odkazech na online učebnice, slovíčka procvičují např. na www.quizlet.com. Své znalosti si ověřují na interaktivních pracovních listech online. Během domácí výuky žáci 5. a 7. ročníků pracovali na svých projektech. Třídy 5. A a 5. B měly téma Dinosaurs (dinosauři) a gramatiku – minulý čas sloves být a mít. 7.A a 7.B sk. 1 měla téma Animals (zvířata) a gramatiku - stupňování přídavných jmen. Podívejte se, jak se našim páťákům a sedmákům práce povedly.

Připojené fotografie

Autor: Mgr. Klára Bartošová
Publikováno: 20.04.2020
Ročník: 2019-2020